2 metre Yağlı Urganın çözmeyeceği mesele yoktur

2 metre Yağlı Urganın çözmeyeceği mesele yoktur

Yaşar Tabur sonunda isyan etti

Reklam
01 Ocak 2017 - 13:42
Reklam

İstanbul’da gerçekleştirilen ve 39 Kişinin ölümüne 60 kişininde yaralanmasına neden olan Silahlı Saldırı sonrası toplumun her kesiminden tepkiler yapmaya devam ediyor.

Yaşanan bu silahlı saldırıya bir tepkide Konyaaltı Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Bediyesi AK Parti Eski  Meclis Üyesi,AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı,AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı ve Antalya Bütünşehir Kültür ve Dayanışma Derneği (ANTÜMDER) Başkanı Yaşar Tabur’dan geldi.

Mütevazi,Sessiz ve Yapıcı bir yapısı ile tanınan Yaşar Tabur, daha öncede göstermiş olduğu tepkilerin derecesini iyice yükselterek  “İDAM’ın” gelmesini istedi.

Toplumun her kesimi ve her siyasi görüşü tarafından sevilen ve takdir edilen  Yaşar Tabur,kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden ilk olarak yaptığı paylaşımda;

“Bunun,yılbaşı ile bir alakası yoktur.Ülkemizi, birliğimizi, kardeşliğimizi hedef alan,hain terör saldırısıdır.Milletimizin başı sağolsun...” diye yazdı

Daha sonra hızını alamayan ANTÜMDER Başkanı Yaşar Tabur İdam yasasını kastederek; “Bu yasa çıkarsa geriye dönük işlemeyeceğini biliyoruz.Bazı ülkelerin,suçluları bu gerekçe ile iade etmeyebileceğinin farkındayız.Olsun,zeten etmiyorlar.En azından,bundan sonra hainler suç işlerken bir kez daha düşünmek zorunda kalır.Unutmayalım,biz tuzu kuru bir ülke değiliz.İdam derhal geri gelmelidir.” Yazdı.

Uzun yıllar Antalya Siyasetinde gereken özveriyi sonuna kadar gösteren , Partisi ve Antalya için elini her zaman taşın altına koyan Yaşar Tabur’a destekler gelmeye başladı.

İdam Yasası ile alakalı nasıl bir yaptırım yapılacağı belirsizliğini korurken, Artık Terör olaylarında yavaş yavaş sona gelinmesi neticesinde çıkan bu saldırıların artık son bulması Tüm Vatandaşların genel temennisi içerisinde yer alıyor

Bu Haber Kadir TEKİN’in Özel haberidir.

 

Bu haber 5568 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muratpaşa Çevre Festivali başlıyor
Muratpaşa Çevre Festivali başlıyor
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu