2017 İnsanlığın Yılı Olsun

2017 İnsanlığın Yılı Olsun

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni yıl mesajında 2017’nin sevginin, barışın ve kardeşliğin kazandığı, dayanışmanın, birlik, beraberlik ve kardeşliğini yılı olması temennisinde bulundu “2017 insanlığın yılı olsun” dedi.

Reklam
31 Aralık 2016 - 15:07
Reklam

Başkan Uysal, yayımlandığı yeni yıl mesajında 2016’nın savaşların, tatsızlıkların ve olumsuzlukların galebe çaldığı bir yıl olduğunu söyledi. Başkan Uysal, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

“Sevgili Antalyalılar, çok kıymetli Muratpaşalılar, değerli komşularım; insanlarımız hayatlarını anlamlandırmak için bir takım hikayelerin, bir takım amaçların peşinde koşarlar. Hepimiz bunu yaparız. İyi insanlar bilimden, kültürden, sanattan, sevgiden, saygıdan, kardeşlikten yana güzel hikayelerin peşinde koşarlar. Ama bir kısım insanlarımızda maalesef zıtlıktan, kutuplaşmadan, sevgisizlikten, savaştan medet umarlar.

2016 yılı, maalesef, savaşların, tatsızlıkların, olumsuzlukların galebe çaldığı bir yıl oldu. 2017 yılı insanlığın yılı olsun. 2017’de sevgi, barış, kardeşlik kazansın, dayanışma kazansın. Muratpaşa’mızda, Antalya’mızda ve Türkiye’mizde barış olsun, birlik, bütünlük ve kardeşlik olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.”

Bu haber 484 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Derde Deva Yaz Meyveleri
Her Derde Deva Yaz Meyveleri
Anne adayları için 15 yaz tüyosu
Anne adayları için 15 yaz tüyosu