Aksu Belediye Spor Kulübü Toplandı

Aksu Belediye Spor Kulübü Toplandı

Aksu Belediyesi Spor Kulübü aylık yönetim kurulu toplantısında buluştu. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kulübün faaliyetleri ve yapmayı planladığı çalışmalar masaya yatırıldı.

Reklam
11 Kasım 2016 - 12:53
Reklam

Aylık genel bir değerlendirmenin yapıldığı Aksu Belediyesi Spor Kulübü yönetim kurulu toplantısındaAksu Belediye Spor Kulübü yöneticisi ve Halk Oyunları Koordinatörü Filiz Elmas’ın Halk Oyunları Federasyonu yönetim kuruluna seçilmesi görüşülerek Elmas’ın başarısı kutlandı. Daha önce Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Ankara delegesi seçilen Kulüp yöneticisi Musa Burunsuz ise il kongrelerinin tamamlanmasının ardından yapılacak olan federasyon seçimlerinde başkanlığa aday olacağını açıkladı.

BASIN-MEDYA SORUMLUSU SEÇİLDİ

Aylık yönetim kurulu toplantısında, Basın, Medya ve Tanıtım İşleriyle ilgilenmesi için yönetim kurulu üyeleri arasından görevlendirme de yapıldı. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, yönetim kurulu üyesi Faruk Caner’in Basın, Medya ve Tanıtım İşlerinden sorumlu olduğunu, kulüple iletişime geçmek isteyen basın mensuplarının Faruk Caner ile bağlantı kurması gerektiğini ifade etti.

 

BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI TEŞEKKÜR

Toplantıda Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e de teşekkürlerini ileten Selvi, “Kulübümüz Belediye Başkanımız Halil Şahin’in maddi ve manevi desteği ile ayakta kalmakta. Başkanımız, başta çocuklarımız olmak üzere herkesin spor yapmasına büyük önem veriyor. Bu bağlamda da bizlerden desteğini hiç eksik etmiyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Biz de kulüp olarak elimizden geleni yaparak Aksu halkının spor yapmasını sağlıyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin boş zamanlarını sporla geçirmelerini sağlıyor, onların yaşantısına önemli katkılar sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bu haber 1116 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖY ENSTİTÜLERİ ANTALYA KÜLTÜR SANAT’TA
KÖY ENSTİTÜLERİ ANTALYA KÜLTÜR SANAT’TA
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu