Aksu Meclisinden Şehitlere Vefa

Aksu Meclisinden Şehitlere Vefa

Aksu Belediyesi 2017 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Reklam
04 Ocak 2017 - 08:22
Reklam

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, dualar okundu ve İstiklal Marşı söylendi.

Aksu Belediye Meclisinde şehitler unutulmadı, rahmet ve minnetle anıldı. Grup sözcüleri yaptıkları konuşmalarda terörü bir kez daha lanetledi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, başta Başkan Yardımcısı Nevzat Bozarslan’ın El-Bab’daki çatışmada hayatını kaybeden yeğeni olmak üzere tüm şehitleri saygıyla andı. Aksu’da hızlı bir hizmet yağmuru olduğuna vurgu yapan Başkan Şahin, “Biz cennet bir ülkede yaşıyoruz. Elbette bunun bir bedeli var. Birliğimizi, huzurumuzu bozmaya çalışanlar var ama biz onların oyunlarını bozuyoruz. Vatanseverliğimiz, birlikteliğimiz devam ettiği sürece oyunları bozmaya da devam ederiz. Biz büyük bir ülkeyiz, büyük bir milletiz.” dedi.

Yeni yılla ilgili de mesaj veren Başkan Şahin, “Umarım 2017 yılı 2016 yılından daha iyi geçer. Aksu daha çok hizmet alır, birlik ve beraberliğimiz artarak devam eder” şeklinde konuştu.

Meclis toplantısında denetim komisyonunda görev alacak üyeler de seçildi. 5 kişiden oluşan komisyona AK Partiden Gülsevim Bilgiç Yavuz, Hüseyin Demirkaplan ve Ferit Özçelik, MHP’den Emin Çağlar, CHP’den Yusuf Kumbul seçildi.

Bu haber 827 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!