Antalya DSİ Spor Başarıya Doymuyor

Antalya DSİ Spor Başarıya Doymuyor

Antalya DSİ Spor kulübü başkanı Remzi Cengiz, DSİ Spor Yönetim Kurulu ve Bölge Müdür Yardımcıları Köksal Buğra Çelik ve Yüksel Tazegül ile birlikte 2016-2017 sezonunda kazanılan kupaları DSİ Antalya 13. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun’a takdim etti.

Reklam
19 Haziran 2017 - 14:58
Reklam

Merasimde DSi Spor U-19, U-15, U-14 futbol takımları Antalya Şampiyonluğu, U-11, U-12 Erkekler Basketbol Antalya üçüncülüğü, U-12 Kızlar Antalya üçüncülüğü kupaları Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun’a takdim edildi.

Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun konuyla ilgili bir açıklama yaparak; “ DSİ çok büyük yatırımlar yapan, ülkemizin kalkınmasında rol oynayan yatırımda öncü bir kuruluş olmasının yanı sıra sosyal ve sportif alanlarda da adından sıkça söz ettiren bir kurum.

Antalya DSİ Spor Kulübü olarak gençlere sunduğumuz imkânlar ile onların beden, fikir ve ahlak yönünden kendilerini geliştirmelerini sağlıyor,  ahlaki ve insani değerler temelinde DSİ’ lilik ruhunu ve dayanışmasını aşılamaya çalışıyoruz.

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğü olarak tek gayemiz gelecek nesillerimiz olan gençlerimize daha güzel bir ülke bırakmaktır.

Antalya DSİ Spor Kulübümüzün elde ettiği bu başarılarda emeği geçen Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve başarının mimarı gençlerimize en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Bu haber 666 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya Şehidini Törenle Uğurladı
Antalya Şehidini Törenle Uğurladı
Çorbadan Sonra 20 Dakika Bekleyin, Çünkü…
Çorbadan Sonra 20 Dakika Bekleyin, Çünkü…