Akdeniz Kent Parkı Projesi Devam Ediyor

banner544

21 Ekim 2014 Salı

Akdeniz Kent Parkı Projesi Devam Ediyor

Antalya Olbia Kanyonu'nda Minicity ve Dev Akvaryum arasında kalan 100 bin metrekarelik alanda Akdeniz Kent Parkı Projesi yapılıyor.

06 Ocak 2013 Pazar 13:21
Bu haber 392 kez okundu
 Akdeniz Kent Parkı Projesi Devam Ediyor
 Antalya Olbia Kanyonu'nda Minicity ve Dev Akvaryum arasında kalan 100 bin metrekarelik alanda Akdeniz Kent Parkı Projesi yapılıyor. Antalya Büyükşehri Belediyesi ekipleri alanda, kot farkının düzeltilmesi için kazı ve yol açma çalışmalarına devam ediyor.
Konuyla ilgili Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre projeyle yeni gezi, dinlenme ve seyir alanları kazandırılacak. Alanda suyolları, yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları, doğal gezinti yolları, su oyunları içeren süs havuzları, idari ve sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, spor alanı, dinlenme alanları, peyzaj düzenlemeleri bulunacak.
Projede biri Bakı Tepesi üzerinde yer almak üzere seyir terasına sahip 2 kafeterya yer alacak. 3 ana girişe sahip olacak projenin içerisinde 300 metre uzunluğunda bir havuz yer alıyor. Kademeli olacak havuzda su gösterileri de yapılacak. Ayrıca girişlerde ve meydanda süs havuzları yer alacak.
haberler.com

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV