Antalya’da Muhteşem Düğün

Antalya'da Muhteşem Düğün

Mehteranlı Düğün Merasimi

Reklam
14 Kasım 2015 - 15:12 - Güncelleme: 15 Kasım 2015 - 18:12
Reklam

Osmanlı Ocakları Eski Antalya İl Başkanı,Ak parti Kadın Kolları eski yöneticilerinden Nevin Tunçlu, Muhteşem bir düğün ile biricik oğlu Mustafa Mert’i Evlendirdi.

Tuğba ve Mustafa Mert için tertiplenen Düğün  Merasimi öncesinde,gelen konuklara Düğün Salonu dışarısında Mehteran eşliğinle karşılama yapıldı. Salonunun hınca hınç dolmasının ardından ise Gelin ve Damat yine Mehteran eşliğinde Davetliler karşısına çıktı.

ŞAHİTLER CUMA İÇTEN VE YAŞAR TABUR

Gelen davetlilerden tam not alan Düğün Merasiminde,İlk Önce Nikah töreni düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Televizyon programı olması nedeni ile,Belediye’den Bir Görevli Nikah Akdini gerçekleştirdi. Nikah’ta Nikah Şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı olan Eski AK parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ile,Antalya Bütünşehir Kültür ve Dayanışma Derneği (ANTÜMDER) Başkanı Yaşar Tabur yaptı.

DÜĞÜNDE SÜRPRİZ SANATÇILAR

Muhteşem düğünde Mehteran gösterisinin yanı sıra bir çok değişik aktivitelerde gerçekleşti. Nikah Merasiminin ardından Sahneye Ankaralı Türkücü Taner olgun Sahne alırken, Pasta kesiminin ardında ise Yöresel sanatçı Ümmü Erbil ve Antalya’da tanınmış Halk oyunları ekiplerinden olan Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan ve ekibi sahne aldık.

Muhteşem düğüne çok sayıda davetlilin yanı sıra,Otistik Bireyler Spor Klübü Türkiye engelliler Vakfı Engelli sporcular, zihinsel engelli çocuklar ve aileleri, İmecikliler Derneği,Yörük Türkmen Derneği, Anadolu Birligi Derneği, Antümder, Sivaslılar Vakfı,AK Parti Kepez Belediye Meclis Üyesi Bahattin Bayraktar'da katıldı.

Antalya'da yapılacsak olan G-20 Zirvesi nedeni ile törene katılamayan, 7 Haziran Genel seçimlerinde Antalya AK Parti Milletvekili olan Lütfü Elvan,Yine Antalya AK parti Milletvekilleri Mustafa Köse,Mevlüd Çavuşoğlu,Gökçen Özdoğan Enç,Hüseyin Samani,İbrahim Aydın,Semanur Çelik ile,Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal yanı sıra bir çok Hemşeri Dernekleri de Telgraf yolladılar. 

Düğüne gelen Davetlilerin unutamayacakları ve hafızalardan uzun süre silinemeyecek olan düğün Fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

Bu haber 6276 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...