Antalyalı Genç Yazar Nuray Şahin Yeniden Okur Karşısında

Antalyalı Genç Yazar Nuray Şahin Yeniden Okur Karşısında

İlk kitabını Antalya’da 15 yaşında yazan ve usta yazarlardan övgü dolu yorumlar alan Nuray Şahin'in Gün Gibi Yeniden isimli kitabı Ceres Yayınları'ndan çıktı.

Reklam
14 Temmuz 2018 - 16:27
Reklam

15 yaşında yazdığı ilk denemesinin ardından öğretmenlerinin dikkatini çeken Nuray Şahin, kısa bir sürede ilk kitabı Ayın Işıltısı'yla okur karşısında çıktı. Ayşe Kulin, Canan Tan, Cezmi Ersöz, İskender Pala gibi yazarların ilgiyle karşıladığı genç yazar yeni kitabı Gün Gibi Yeniden ile yeniden okuyucuyla buluşuyor. Yazar kitabında geçmiş duygulara tutulu kalmadan geleceğe adım atabilen güçlü insanları anlattı.

 

Gün Gibi Yeniden, Nuray Şahin'in bitmek bilmeyen araştırma ve üretme heyecanıyla kaleme aldığı deneme ve öykülerden oluşuyor.

 

Yazar Cezmi Ersöz'den Övgü Dolu Sözler

 

Cezmi Ersöz Nuray Şahin’in yeni kitabından övgüyle söz ederek genç yazara destek verdi. “Duygulara tutunarak, dünyadaki zamanını fark etmeden kendi varlığını tanımayan insanlara fırsat vermiş. “İhtimal kapıları var, bak gel birlikte içeri girelim” diyor.

Nuray Şahin, ülkemizde erken yaşta kendisini keşfeden genç yazarlarımızdan birisi. “Solmayan Bir Rengin Var Akdeniz” isimli ilk denemesini yazdığında henüz on beş yaşındaydı. İlk kitabı Ayın Işıltısı’nı da bu yaşlarda çıkardı ve büyük ilgi topladı. Şimdi ise Gün Gibi Yeniden isimli kitabı ile karşımızda. Ve ben zarlarımı Nuray Şahin için atıyorum.”


Bu haber 2269 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Regaip Kandili ne zaman? İşte 3 aylar 2019 tarihi ve kandil tarihleri…
Regaip Kandili ne zaman? İşte 3 aylar 2019 tarihi ve kandil...
Ceviz Ve Üzümle Kansere Yenilme
Ceviz Ve Üzümle Kansere Yenilme