ANTGİAD’da dikkat çeken isim

ANTGİAD'da dikkat çeken isim

On Parmağında 10 Marifet

Reklam
23 Ocak 2018 - 21:51 - Güncelleme: 24 Ocak 2018 - 22:38
Reklam

Antalya Genç İşadamları Derneği ( ANTGİAD )’ ın geçmiş dönem Başkanları ve Kurucu Üyeleri, 21. Dönem Yönetim Kurulunu Mistik By Melissa's & Vanessa's Restaurant’ da ağırladı.Antalya Genç İşadamları derneğinin geçmiş dönem Başkanları ve Kurucu Üyeleri, yeni dönem Yönetim Kurulu Üyeleri ile yemekte bir araya geldi. 

ANTGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri dernek çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu, büyüklerin tavsiyelerini aldı. Kurucu üyelerin, eski başkanların ve yönetim kurulu üyelerinin bol bol sohbet edip dernek etkinliklerini gözden geçirme fırsatı bulduğu yemekte hayata geçirilmesi gereken projelerden bahsedildi. 

Kurucu üyeler ve eski başkanlar, yeni yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi.
Yeni Yönetim Kurulunda Sayman olarak göreve atanan Osman Sert ise, yeni yönetimde en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. 10 Parmağında 10 marifet olan Osman Sert’in Başarılı bir İş adamı olması yanı sıra, Profesyonel bir hakem olduğu biliniyor.

Antalya’nın en tanınmış Lastik Firması olan Karayol Lastik Bayisininin ortaklarından birisi olan Osman Sert, Antalya TFFHGD Sayman olmasının yanı sıra,Antalya Maliye Kültür Sanat ve Spor Kulübü Derneği’nin Türk Halk Müziği Korosunda da görev alıyor.

Başarılı bir Siyasetçi olan Osman Sert ANTGİAD’da Sayman görevini üstlenmiş durumda.

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 5869 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele geçirdi
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele...