Başkan Çalık’tan Seriklilere Çağrı

Başkan Çalık’tan Seriklilere Çağrı

Yenilenen Parkta İstişare Toplantısı

Reklam
10 Kasım 2017 - 08:08
Reklam

Serik’te yenilenen Şehit Asker Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı’nda istişare toplantısı düzenlendi.

Kahvaltılı toplantıya Şehit yakınları, Kaymakam Haluk Şimşek, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, merkez mahalle muhtarları ve gazeteciler katıldı.

Yapılan kahvaltıda Başkan Çalık, Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı hakkında bilgiler verdi ve Serik’te yapılacak olan projeler hakkında görüş ve önerileri alırken aynı zamanda Seriklilere bir de çağrıda bulundu.

ÇALIK; ‘‘ŞEHİTLERİMİZİN ADINA YAKIŞIR BİR PARK YAPTIK’’

‘‘Serik’in modern bir şehir görünümüne sahip olabilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Örneği ise bulunduğumuz yer olan Şehit Asker Ramazan Yeşil, Abdulkadir Çelik Parkı’dır. Bu park düzenlenmeden önce ilçemize yakışmayan bir görüntüsü vardı. Halkımızın huzur ve güven içinde yürüyüşünü yapa bileceği yürüyüş yolları, spor aletleri, oturup dinlenen bilecekleri banklar kamelyalar ve en önemlisi de çocukların güven içinde oynaya bilecekleri alanlar oluşturduk. Şehitlerimizin adına yakışır bir park yaptık. İlçemize hayırlı olsun.”

“ARTIK SERİK, YAŞANABİLECEK BİR İLÇE HALİNE GELDİ. LÜTFEN GERİ DÖNÜN”

Serikli vatandaşlara bir çağrıda bulunan Başkan Çalık; “Serik artık yaşana bilecek, oturula bilecek bir ilçe haline geldi. Antalya’da oturup Serik’te çalışan vatandaşlarımıza sesleniyorum lütfen ilçenize geri dönün ve burada ikamet edin. Hep birlikte Serik’te yaşayalım ve ilçemize katkı sağlayalım. Bürokratlarımız, iş adamlarımız ve Serikli olup da dışarda oturan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum; Serik’in değişimine gelin hep birlikte katkı sağlayalım” dedi.

 

Bu haber 1675 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTALYA'DA
ANTALYA'DA "AKRAN ARABULUCU VE UZLAŞTIRICI LİDER ÖĞRENCİ"...
Satsuma mandalinanın ihracat yolculuğu 8 Ekim’de başlıyor
Satsuma mandalinanın ihracat yolculuğu 8 Ekim’de başlıyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d