Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Reklam
11 Ocak 2017 - 08:23
Reklam

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek, medya mensuplarının gününü kutladı.

Başkanlık makamında gazetecileri kabul eden Başkan Çetinkaya, çağımızın iletişim çağı olduğu ve hızın her şeyin önüne geçtiği bir zamanda, basın mensuplarının gece gündüz demeden toplumu doğru bilgilendirmek adına çalıştığını söyledi.

Toplumu doğru bilgilendirmek, kamuoyu oluşturmak ve yapılan çalışmaların anlatılması adına, medyanın önemli bir rolü üstlendiğini ifade eden Çetinkaya, “Medya zor bir iş, medyada çalışmak daha da zor. Bütün zorluklara rağmen, bu işi yapıyor olmanız gerçekten takdir edilmesi gerekiyor. Toplumun bilgilendirilmesi, kamuoyu oluşturulması adına medya günümüzde büyük bir görevi üstleniyor. Bu görevde sizlerin payı büyük. Ben bir kez daha bugün vesilesiyle, Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum.” dedi.

İlçede görev yapan gazetecilerle, kendilerinin de zor şartlar altına toplumu doğru bilgilendirmek, gazetecilik etiği ve kanunlar çerçevesinde habercilik yapmaya çalıştıklarını belirttiler. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla hatırlanmanın çok güzel olduğunu ifade eden basın mensupları, Başkan Çetinkaya’ya teşekkür etti.

Bu haber 744 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşandı
Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşandı
Vitamin eksikliği ağız nezlesine sebep oluyor
Vitamin eksikliği ağız nezlesine sebep oluyor