Baskı ve Fişleme Yönteminden Vazgeçin

Baskı ve Fişleme Yönteminden Vazgeçin

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, “AKP’nin evleri arayarak partiye üye etmek amacıyla randevu istedikleri yönünde şikayetler aldıklarını” belirterek yazılı bir açıklama yaptı.

Reklam
11 Ocak 2017 - 09:19
Reklam

CHP İl Başkanı Erdem, “OHAL ortamında iktidar gücünü kullanarak insanları bu şekilde aramak ciddi bir baskı ve fişleme yöntemidir. OHAL ortamını değerlendirmeye kalkışmak siyasi ahlak ve siyasi etik ile bağdaşmaz. AKP’yi bu hukuksuz taciz eylemlerinden derhal vazgeçmeye davet ediyoruz.” dedi.

 

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, açıklamasında şunları söyledi:

“Son günlerde AKP’nin evleri arayarak partiye üye etmek amacıyla randevu istedikleri yönünde şikayetler alıyoruz.

Ülkede yürütülen yanlış politikalar sonucu yaşanan terör olayları zaten insanlarımız üzerinde yeteri kadar tehdit yaratmış iken,  OHAL ortamında iktidar gücünü kullanarak insanları bu şekilde aramak ciddi bir baskı ve fişleme yöntemidir.

Ülkemizde birlik ve beraberliğin sağlanmasının yolu demokratik hoşgörü ortamının yaratılması ve geliştirilmesinden geçmektedir.

Baskı yapma fırsatı olarak gördükleri OHAL ortamını değerlendirmeye kalkışmak siyasi ahlak ve siyasi etik ile bağdaşmaz. AKP’yi bu hukuksuz taciz eylemlerinden derhal vazgeçmeye davet ediyoruz.”

Bu haber 475 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Derde Deva Yaz Meyveleri
Her Derde Deva Yaz Meyveleri
Anne adayları için 15 yaz tüyosu
Anne adayları için 15 yaz tüyosu