Belediye Personeline Iso 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Eğitimi

Belediye Personeline Iso 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Eğitimi

Aksu Belediyesinin , “Basic Process” Eğitim Danışmanlık firmasından aldığı eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başladığı açıklandı.

Reklam
31 Aralık 2016 - 09:16
Reklam

Çalışmalar kapsamında,belediye personeline verilecek olan bir dizi eğitimden ilkinin 28 Aralık 2016 tarihinde Aksu Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildiği, eğitimlerin devam edeceği açıklandı.

Aksu Belediyesi Birim Müdürleri ve çok sayıda Belediye personelinin katıldığı eğitimde; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin Aksu Belediyesinde uygulanması, hedeflerle yönetim, vatandaş memnuniyetin izlenmesi, arttırılması ve kuruma katma değer sağlayacak örneklerin anlatıldığı açıklandı.

Aksu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen eğitim de; Kalite Yönetim Sistemi uygulama sürecinde; Aksulu vatandaşların daha hızlı ve daha kaliteli hizmet almasını sağlamak, vatandaşa beklentisinin üzerinde hizmet sunarak memnuniyetlerini daim kılmak için eğitimler ve kurumda gerçekleştirilecek yeniliklerin devam edeceğinin vurgulandığı dile getirildi.

Bu haber 1069 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!