Bir bilişim sınıfı da Göksu’ya

Bir bilişim sınıfı da Göksu’ya

İlçedeki 13 okula bilişim sınıfı kuran Başkan Hakan Tütüncü, meclis salonunda kabul ettiği Göksu Ortaokulu öğrencilerinin bilişim sınıfı isteğini de karşılıyor.

Reklam
09 Ocak 2017 - 10:53
Reklam

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz hafta ‘Kepez’in Çocukları Meclisin Konuklar’ eğitim projesi kapsamında 3 ortaokuldan 350 öğrenci ile meclis salonunda sohbet etti.
Başkan Tütüncü, geçtiğimiz haftanın son mesaisinde ise Göksu Ortaokulu öğrencilerini belediyede misafir etti. Tütüncü, birim müdürlüklerini gezen öğrencileri meclis salonunda kabul etti. Başkan Tütüncü, merkezi idare ve yerel yönetim hakkında bilgiler verdiği öğrencilerin isteklerini dinledi, sorularını cevaplandırdı.

Tütüncü, çocukların yüzünü güldürüyor
Göksu Ortaokulu öğrencileri de okullarına yaptırdığı çok amaçlı salondan dolayı teşekkür ettikleri Başkan Hakan Tütüncü’den bilişim sınıfı istediler.
Tütüncü, bu istekle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Şimdiye kadar 13 okula, 15 bilgisayar,  yazıcı, masa ve sandalyelerden oluşan bilişim sınıfı kurduk. Bu eğitim ve öğretim döneminin 2. yarısında 6 okula daha bilişim sınıfı yapacağız. Bu okullardan bir tanesi de Göksu Ortaokulu olacak.”
Bu açıklamanın ardından Göksu Ortaokulu öğrencileri alkışlarıyla memnuniyetlerini dile getirdiler.
Başkan Hakan Tütüncü, hoş bir zamanı paylaştığı öğrencileri, çeşitli hediyelerle de başarıya motive etti.

 

 

 

Bu haber 1717 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!