Bu Tabureye 412 TL Ceza Kesildi

Bu Tabureye 412 TL Ceza Kesildi

Öylesi Ancak Türkiye’de olur

Reklam
21 Kasım 2016 - 18:44 - Güncelleme: 21 Kasım 2016 - 20:50
Reklam

Bugün akşam saatlerinde daha önce eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Antalya’nın Muratpaşa İlçesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir işyerine önünde tabure konulduğu için 412 TL Trafik cezası kesildi.

Bu Kadarına da pes dedirten olayın gerekçesi olarak ise,Daha evvel park yasağı olan caddede yasağın kaldırılarak,Sınırlı süreli Park Levhaları takıldı. Ancak bu uyarıları suistimal edilince yine olan Esnafa oldu.

Cezanın kesildiği Mahallenin muhtarı Balbey Mahalle muhtarı Abdullah Uyaroğlu kenidisne ait sosyal medya hesabından olayı paylaşarak yaşananlara isyan etti.

Tabureyi Yaşlı Vatandaşların oturmaları ve dinlenmeleri için kullandıklarını belirten Uyaroğlu’nun Paylaşımını aynen yayınlıyoruz;

“AN İTİBARİ İLE BİR YAŞINA DAHA GİRDİM... SAKIN CADDEDE TABUREDE OTURMAYINIZ...

BALBEYİMİZİN İÇİ BAŞKA SORUN, DIŞI BAŞKA SORUN... OLAY ŞÖYLE MEYDANA GELİYOR, İSMET PAŞA CADDESİ ÜZERİNDE ÖNCEDEN BULUNAN PARK YASAĞI TABELALARI KALDIRILARAK, SINIRLI SÜRELİ PARK BÖLGESİ LEVHALARI TAKILIYOR... AMAÇ KISA SÜRELİ ESNAFA ALIŞVERİŞE GİRENLER ARAÇLARINI YOL KENARINA KOYABİLSİN... LAKİN BUNU SUİSTİMAL YAPARAK UZUN SÜRELİ ARACINI PARK EDENLER DE VAR, KONU BU DEĞİL, KONU ESNAFA TABURENİ NASIL KARAYOLUNA KOYARSIN DİYEREK TAM 412 LİRA CEZA KESİLMESİ HEM DE MAKBUZLU... EVET YANLIŞ OKUMADINIZ 412 LİRA TRAFİK CEZASI KESİLİYOR. NEYMİŞ EFENDİM KARAYOLUNU İŞGAL EDİYORMUŞ ESNAF. O ESNAF YOLDAN GEÇEN YAŞLI AMCAYA TEYZEYE SANDALYESİNİ TABURESİNİ VERİYOR, AZ DİNLENSİN SOLUKLANSIN DİYEREK, SUÇ MU İŞLİYOR, BU NASIL BİR İŞTİR DEĞERLİ YETKİLİLER.”

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 1425 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...