Döşemealtı Belediyesi’nden Okul bahçesine kilit taşı

Döşemealtı Belediyesi’nden Okul bahçesine kilit taşı

Döşemealtı Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılı öncesi ilçede bulunan bazı okullar ile kamu kurum ve kuruluşların bahçelerinde tamir, bakım, onarım ve kilitli parke taşı döşeme işlemlerini sürdürüyor.

Reklam
10 Ağustos 2018 - 08:08
Reklam

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede yeni yol yapımı, sıcak asfalt, satih kaplama ve kilitli parke taşı döşeme işlerine devam ederken bir yandan da kamu kurumlarından gelen talepler doğrultusunda özellikle okul bahçelerinde kilitli parke taşı döşeme, peyzaj ve çevre düzenlemesi, kırılan kent mobilyalarının tamir, bakım ve değişimlerini iş programı dahilinde gerçekleştiriyor.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılında eğitim vermeye başlayacak olan Bahçeyaka Mahallesindeki Ayşe-Mehmet Ali Acar Ortaokulu’nun bahçesine  Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 2 bin 600 M2 kilit taşı kaplaması gerçekleştirmeye başladı.

Döşemealtı Belediyesi’nin kendi tesislerinde üretilen kilit taşları ile okul bahçesi nitelikli hale getirilirken peyzaj yapılacak alanlara da toprak serilimi yapılıyor. Okul bahçesinde ki çalışmaların 1 hafta içerisinde bitirilerek yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale getirilmesi ön görülüyor.

 

Bu haber 271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte gelecekte dünyayı bekleyen en büyük tehlike!
İşte gelecekte dünyayı bekleyen en büyük tehlike!
Çaycuma Havaalanı’ndan sadece Almanya’ya uçuluyor
Çaycuma Havaalanı’ndan sadece Almanya’ya uçuluyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d