FETÖ’cü Şerefsizler Şehit’e kumpas kurmuş

FETÖ’cü Şerefsizler Şehit’e kumpas kurmuş

Amca bizde vatan namus vatanıma benm Can'ım feda

Reklam
25 Kasım 2016 - 11:09
Reklam

Şırnak'ta arama faaliyeti sırasında PKK'lı teröristlerin önceden yola tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş 25 yaşındaki Tuncay Arslan'ın acı haberi, Antalya'nın Korkuteli İlçesi'ndeki baba evine ulaşmıştı.

Şehit Tuncay Aslan’ın Şehit olmadan evvel Kendi Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ise FETÖ’nün Şerefsizliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Şehit Tuncay Aslan’ın Amcası Ömer Aslan 8 Ekim 2016 Tarihinde Yeğeni Şehit Tuncay Aslan’ın Sosyla medya hesabı üzerinden yolladığı mesajda;

Kansızların, Satılmışların, Vatan Hainlerinin, Onursuzların Ülke Üzerinde Oynadıkları Büyük Kumpasın Sıkıntısını Ülke Olarak Ve Aile Olarak Yaşadık. Biz Dik Durmamız Gerekiyordu Dik Durduk. Gelmiş Geçmiş Olsun Koçum Gözlerinden Öperim. Bundan Sonra Bu Vatana Göz Dikenleri Ömer Halisdemir Gibi Alnının Çatından Vur Oğlum...” yazdığı ortaya çıktı.

Buna karşılık olarak Şehit Tuncay Aslan’ın “Amca bizde vatan namus vatanıma benm Can'ım feda” cevabı ise yürekleri bir kez daha dağladı.

Devlet içerisinde tüm saçaklarını salmış olan Hain FETÖ,PKK ve buna benzer Vatan hainlerinin,Şehit Tuncay Aslan’ın Şehadetinde parmağı olup omadığı merak ediliyor.

Amca Ömer Aslan’ın paylaştığı mesajda FETÖ örgütünün ŞehirTuncay Aslan üzerine oyunlar oynadığı ve bunun karşısında ise Şehit Tuncay Aslan’ın dik durduğu ortaya çıktı.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerinde tüm Hainlerin temizlenmesi temenisi ile Korkutelili Şehit Tuncay Aslan ve tüm şehitlerimize 7-24 Haberci olarak Allah’tan Rahmet,geride kalanlarına ve milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Bu Haber Kadir TEKİN Özel Haberidir

Bu haber 6297 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...