Gel de çık işin içinden

Gel de çık işin içinden

Seher Şahin Çaresiz durumda

Reklam
11 Eylül 2018 - 21:02 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 21:07
Reklam

Antalya Muratpaşa İlçesinde yaşayan 38 yaşındaki Seher Şahin’in başına gelenler bu kadarında pes dedirtecek cinsten. Seher Şahin Çelebi Havayollarında Uçak temizliği işinde çalışırken, 2017 yılının Temmuz ayının 6’sında sağ koluna ağır bir metal düşmesi sonucu kaza geçirdi. Seher Şahin’in iddiasına göre çalıştığı kurumdan hiç kimse yardımcı olmadığı gibi, Hastaneye de servi aracı ile normal zamanda ve kolunu tutarak kendi imkanları ile gitti.

Hastanede yapılan ilk müdahalede sağ kol ve dirsekte ezilme tespit edildi. Yapılan ameliyatta 2 siniri kesilen Seher Şahin’a rapor verildi. İddiaya göre Hastaneden verilen Raporun Havayolları Polisine verilmesi istendi.Ancak Personel Müdürlüğünden verilen “O raporu çöpe at” cevabı şaşırttı.Rapor bitiminde sağ kolunu halen kullanamayan Şahin’e çalıştığı Çelebi Havayollarında zorla çalıştırılmak istendi. Kendisinin zor durumda olduğunu ve tekrar rapor alacağını bildirmesi üzerine ise İstifaya zorlandı.

Yaklaşık 1 yıldırı aşkın bir süredir çalışamayan Seher Şahin’in yeniden ameliyat olması gerekiyor. Antalya’da yardım talebinde bulunduğu kurumlardan sürekli yüzüne kapıların kapatılması ile birlikte, Şahin zorlu bir mücadelenin içerisine girdi.

38 Yaşında ve eşinden 11 yıl evvel ayrılan Seher Şahin’in bakmakla yükümlü olduğu 12 yaşında bir oğlu, 74 yaşında Hipertansiyon ve şeker hastası bir annesi,79 yaşında yatağa mahkum Kronik Koah hastası ve kalp yetmezliği hastası bir babası bulunuyor. Evde onların olmasında ve kolundaki sağlık sorunundan dolayı çalışamayan Seher Şahin yetkililerden yardım bekliyor.

3 aydan 3 aya Babasının emekli sandığından gelen maaşla geçinmeye çalışan Şahin ailesinin, maaştan kesilen 380 TL ilaç parasının yanı sıra 1500 TL ilaç bedeli ödemek zorunda kalıyorlar. Annesinin de kullandığı ilaçları almak zorunda kalan Seher Şahin,Evin kirası ve Oğlunun okulu için ise kara kara düşünüyor.

Seher Şahin’e başta Antalya Valiliği, Muratpaşa Belediyesi ve Sosyal Yardımlaşma İl Müdürlüğünden acil yardım gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 1351 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siyah sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor
Siyah sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor
Akdeniz Bölgesi'ndeki işverenler yılın son çeyreği için ılımlı işe alım planları bildiriyor
Akdeniz Bölgesi'ndeki işverenler yılın son çeyreği için...
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d