Kemerspor 2003'e 5 transfer

SPOR Toto 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta mücadele eden ve ligin ilk yarısını 28 puanla 7'nci sırada tamamlayan Kemerspor 2003'te transfer edilen 5 yeni sporcu imzaları attı.


Kemerspor 2003'e 5 transfer


İlk yarının tamamlanmasıyla yeni teknik direktörü Bülent Demirkanlı ve ekibiyle anlaşan Kemerspor 2003 yönetimi, teknik heyetin eksik gördüğü noktalara transferleri de yaptı. İmza törenine Kemerspor fahri başkanı Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı.


Diyarbekirspor'dan stoper Emrah Yollu, Beylerbeyispor'dan kaleci Raifcan Gürsoy, 24 Erzincanspor'dan sol açık Fatih Özer, Aydınspor'dan sağ bek ve açık Efe Berker Özcan ile Sarıyerspor'dan sol bek Emre Bayraktarbaşı, attıkları imzalarla Kemerspor 2003'ün yeni futbolcuları oldu.


Kemerspor 2003 Başkanı İsmail Selami Minta, “Bu yıl en az play off parolasıyla yola çıktık. Tabi ilk yarı bazı talihsizlikler yaşadık. Ama yine de baktığımız zaman şu an 7'nci sıradayız. İnşallah teknik ekibimizin, yeni arkadaşlarımızın katkılarıyla hedeflediğimiz 2'nci Lig'e hep beraber çıkacağız. Buna yürekten inanıyorum" dedi.