Hürriyet teyze mucizeyle tanıştı

Hürriyet teyze mucizeyle tanıştı

144 kiloydu,ya şimdi?

Reklam
06 Mart 2017 - 10:33
Reklam

Uzun bir zamandır kiloları ile başı dertte olan Hürriyet Akcan,İlerlemiş yaşı nedeni ile cerrahi müdahele edilmekten çekiniliyordu. Hürriyet Teyze kiloların vermiş olduğu rahatsız nedeni ile yürüyemiyor ve hergün hayata küsüyordu.

Farklı hastanelerde farklı cerrahlarla görüşen Hürriyet Akcan,Yaşı ve kilosu nedeni ile cerrahi müdahaleye bir türlü cesaret edilemedi. Akcan en son çare olarak,Antalya’da adı çokca duyulan ve başarılı operasyonlara imza atan Erdal Kayhan ve Namık Yılmaz ile görüştü.

Kayhan ve Yılmaz’ın tetkiklerinden sonra Başarılı bir Tüp mide oprasyonu geçiren hürriyet Teyze Ameliyattan sonra ilk yaptığı şey ise ayağa kalkıp yürümek oldu.

Yıllar sonra ilk defa yürüyen Hürriyet Akcan,mutluluktan gözyaşlarına boğuldu. Ameliyat sonrası ilk ay kontrolünde 13 kilo veren Akcan; “Yürüyebiliyorum ve daha çok kilo vereceğim. Allah Doktor Erdal Kayhan ve Namık Yılmaz Bey’den razı olsun. Kimsenin cesaret edemediği ameliyatı onlar yaptı. Şimdi çok mutluyum. Herşey onların sayesinde” diye konuştu

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 6708 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...