İbradı’da Söz Çocukların...

İbradı'da Söz Çocukların...

İbradı Belediyesinin organize ettiği Gazeteci -Yazar Salim Koçak'ın hazırlayıp sunduğu 'Salim Amcayla Söz Çocukların' adlı çocuk etkinliği ilçe merkezi ve mahallelerde çocuklarla buluşmaya başladı.

Reklam
28 Temmuz 2016 - 11:33

İlki İbradı'nın Ormana Mahallesinde gerçekleştirilen etkinlikte müzik eşliğinde eğlendirirken öğreten çeşitli oyunlar sergilendi. Evet - Hayır yarışmasından Kahkaha yarışmasına, Mantık Sorularından yetenek yarışmalarına kadar pek çok detayın yer aldığı programa çocukların yoğun ilgisi dikkat çekti.. Çeşitli hediyeler ile kitapların dağıtıldığı etkinlikte Mert Albayrak tarafından bir de gitar dinletisi sunumu yapıldı.

Yaz aylarında çocukların boş zamanlarını daha etkin kullanabilmesi ve eğlenirken öğrenmesi  için böyle bir etkinlik organize ettiklerine dikkat çeken İbradı Belediye Başkanı Av.Serkan Küçükkuru ' Bu etkinliklerimiz aracılığıyla çocuklarımızın hem boş zamanlarını daha verimli kullanıyorlar hem de kendilerine olan güvenleri artıyor. Etkinlikte yapılan yarışmalar ve oyunlarla  pratik düşünme yetenekleri gelişiyor' dedi.

İbradı Belediyesi ayrıca yaz boyunca her perşembe saat :18:00'de 'Salim Amcayla Gül Eğlen Düşün Öğren' adlı  çocuk eğlence programı ile  her cuma  günü saat 18:00'de ise tiyatro Atölye Çalışmalarını   Muammer Aksoy Kültür Evi'nde çocuklarla buluşturuyor.

Bu haber 916 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de üretilen ürünler tercih edilsin büyüme kalıcı olsun işsizlikte gerilesin
Türkiye’de üretilen ürünler tercih edilsin büyüme kalıcı...
Travel Turkey İzmir’de Burdur Isparta tanıtımı
Travel Turkey İzmir’de Burdur Isparta tanıtımı