İYİ Parti Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

İYİ Parti Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

İYİ Parti Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı.

Reklam
03 Temmuz 2018 - 10:52 - Güncelleme: 03 Temmuz 2018 - 11:53
Reklam

İYİ PARTİ Antalya Milletvekilleri pazartesi günü antalya adliyesinde mazbatalarını aldı. İYİ PARTİ Antalya milletvekilleri Ferudun BAHŞİ, Hasan SUBAŞI ve Tuba VURAL ÇOKAL mazbatalarını antalya adliyesinde teslim aldılar. Mazbata tesliminde İYİ PARTİ Konyaaltı İlçe Başkanı AV. Serap KAYA İNCİR ve beraberindeki bir çok partili hazır bulundu. Mazbata töreni sonrası açıklama yapan İYİ PARTİ Konyaaltı İlçe Başkanı AV. Serap KAYA İNCİR "Antalya zorlu seçim sürecinde üç milletvekili ile başarısını taçlandırmıştır. Hızlı seçim maratonuna başladığımız ilk günden bu güne kadar İYİ olmaya gönül veren arkadaşlarımızla bu başarıyı elde ettik. Beklentimiz daha fazlasıydı, olmadı. Bundan sonra da Genel Başkanımız Meral AKŞENER'in dediği gibi durmayacağız, yılmayacağız, başaracağız" dedi.

Yeni kurulan bir parti olarak ilk seçimde bu denli yüksek oy almanın başarı olduğuna değinen İYİ PARTİ Konyaaltı İlçe Başkanı AV. Serap KAYA İNCİR ;Aldığımız  oy aranı Antalya için iyi bir oran ama yetmez. Beklentimiz Antalya'da en az 6 milletvekili çıkartmaktı. Gelinen noktada Antalyanın Başarısı tartışılmaz ama daha iyisini yapmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Gerek Antalya İl Başkanlığımız gerekse ilçe teşkilatlarımız elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Gönül isterdiki biribirinden değerli vekil adaylarımızın tamamını mecliste görelim ama nasibimiz üç vekilmiş" dedi. 

Seçim yorgunluğunu attıklarını ve durmadan çalışmalara devam edeceklerini belirten İYİ PARTİ Konyaaltı İlçe Başkanı AV. Serap KAYA İNCİR gerek halk ile gerekse esnaflar ile seçim sürecinde yaptıkları çalışmaları aynen devam ettireceklerini ve yaklaşan belediye seçimlerinde de iddalı olduklarını belirtti. 

Bu haber 1909 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKTOB'tan Kurumsal Değerlendirme Anketi
AKTOB'tan Kurumsal Değerlendirme Anketi
DHT’den yeni oyun “Bu da Geçer Ya Hu”
DHT’den yeni oyun “Bu da Geçer Ya Hu”
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d