Kandile kadar gidilsin, Yerle bir edilsin

Kandile kadar gidilsin, Yerle bir edilsin

BBP’den Zeytin Dalı Operasyonuna tam Destek

Reklam
11 Şubat 2018 - 18:09
Reklam

Büyük Birlik Partisi Antalya İl Teşkilatı 25. Kuruluş Yıldönümü nedeni ile Olağan İl Toplantısını BBP Antalya İl Başkanlığı’nda gerçekleştirdi. Toplantıya BBP İlçe Başkanlarının yanı sıra Alperen Ocakları İl Başkanı Numan Çelik,BBP MHYK Üyesi Veysel Demir ve çok sayıda partili katıldı. Basına Açık olan Toplantıda BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

AFRİN’E KADAR DEĞİL KANDİLE KADAR GİDİLMELİ

Konuşmasına Zeytin Dalı Operasyonunda Şehit olan Askerleri rahmet dileyerek başlayan Büyük Birlik Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan “Zeytin Dalı Operasyonunda yine canımız ciğerimiz Parçalandı. Şehitlerimze Allah’tan Rahmet, başta Tüm Milletimiz olmak üzere geride kalanlarına Başsağlığı ve Sabırlar diliyorum. Gazilerimize de acil Şifalar diliyorum” dedi

Hükümetin başlatmış olduğu Zeytin Dalı Operasyonuna tam destek veren BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan ;  “Sadece Afrin’e girmek yeterli olmaz. Kandil’e kadar gidilmeli  Terör ve Şer Odakları yerle bir edilmeli” dedi. Teröre karşı Mücadelede her zaman tam destek verdiklerini belirten Doğan; “Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu her zaman Birlik ve Beraberlikten yana tavır almış ve Teröre karşı yapılan Mücadelede her zaman tam destek vermişti. Genel Başkanımız Mustafa Destici’de BBP olarak Desteklerini vermeye devam etti. Bundan sonrada Tam Destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Açılım sürecinin baştan beri yanlış olduğunu savunduklarını belirten BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan; “Zamanında çok uyarmıştık, Ancak Hükümet bizleri hiç dinlememişti. Gelinen noktada ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıkmış oldu.BBP Olarak Mecliste değiliz diye elimizi kolumuzu bağlayıp kenarda köşede hiç oturmadık. Dönem Dönem Parti kurmaylarımızla birlikte Raporlar hazırlayıp gerek Hükümete, gerekse Siyasi Partilere sunduk, bundan sonrada devam edeceğiz. Ancak Uyarılarımızın dikkate alınmayıp sonrada vah tüh denilmesi bizleri hep üzüyor” dedi

KİMSE ZEYTİN DALI OPERASYONU ÜZERİNDE OY DEVŞİRMEYE KALKMASIN

Başlatılan Zeytin Dalı Operasyonunun Milli bir mesele olduğunu vurgulayan BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan; “Kimse çıkıp Zeytin Dalı Operasyonu” üzerinde Oy devşirmeye kalkmasın ve kullanmasın. Bu Operasyon çok evvel yapılması gereken bir Operasyondu. Yıllarca Dost bildiğimiz bazı Ülkeler ki bunların başında ABD olmak üzere tırlar dolusu PKK,YPG,PYD ve DAEŞ gibi Örgütlere silah yardımı yaptı. Bunu hepimiz gördük. Bizim bizden başka dostumuzun olmadığını artık görmek için Kör olmamak lazım. Adımlarımızı dikkatli atmalı ve sırtımızı kimseye dönmemiz lazım” şeklinde konuştu.

BAHÇELİ GİBİ HESAP UZMANI DEĞİLİM

Ekonominin darboğazdan geçtiğini vurgulayan BBP İl Başkanı Ramazan Doğan ; “TÜİK tarafından açıklanan verilere göre Türkiye büyümeyi %11 olarak gerçekleştirdi. Aynı TÜİK verilerine göre ise işsizlik gerçekte % 18 e çıktı. Bu nasıl biz izahtır ve matematiktir biz anlayamadık. Ben Şahsen MHP Genel Başkanı Devlet Bey gibi Matematik uzmanı değilim. O izah edebiliyorsa buyurunsun etsin. Ekonomik şartlar giderek zorlaşıyorken, Güzel bir tablo çizmek kimseye yarar sağlamaz. Hükümetin Derhal Ekonomi ile alakalı Acil yaptırım yapması gerekiyor. Aksi Halde Vatandaşın durumu ortada” şeklinde konuştu.

HİPODROM YERİNE FABRİKA NEDEN KURULMADI?

BBP İl Başkanı Ramazan Doğan Antalya’nın Döşemealtı İlçesinde yapımına başlayan Hipodrom ile alakalı olarak da sert eleştirilerde bulunarak; “Döşemealtı’na yapılan Hipodromun yüzölçümü 50 Fabrika büyüklüğünde. İyi ama neden yerine Fabrika kurulup İşsizlik ile alakalı bir adım atılmayıp, Devlet kendi elinle Kumara teşvik ediyor? Kumar yasak değilmi? Hep görüyoruz, At yarışı dolayısıyla Kumar nice evler ve yuvalar yıkıyor. Neden bunlara karşı teşvik ediliyor anlamış değiliz. Bizler Hipodroma tamamen karşı olup,yerine Fabrika kurulmasını ve bu yanlıştan bir an evvel dönülmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

BOĞAÇAYI PROJESİ RİSKTİR

Antalya’nın Konyaaltı İlçesine yapılacak olan  Boğaçayı Projesi hakkında da önemli mesajlar veren BBP İl Başkanı Doğan; “Daha evvel Boğaçay’ına 2 Kilometrelik bir Liman yapılacaktı. Antalya Kent Konseyi ile birlikte yaptığımız ortak çalışma sonucunda 700 Metreye kadar düşmesini sağladık. Ama yeterli mi tabiki değil. Konyaaltın’da herkesin rahatça girip kullanabileceği alan maalesef giderek kapatılıyor. Bu Turizm açısından fayda değil zarar getirir. Yeni yapılacak olan Konyaaltı Sahilinin Özelleşeceğine dair bir takım duyumlarda aldık. İyi ama neden? Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin böyle bir tutum ve düşüncesi var ise bu düşünceye karşı ilk tepkiyi bizlerin vereceğini unutmamalı. Denizler ve Sahiller Ortak kullanım alanı olup, Hiç Kimseye Peşkeş çekilmemeli ve tamamen ücretsiz olmalı” şeklinde konuştu.

AHDE VEFA OLARAK ŞİLT VERİLDİ

Toplantı sonunda 25 Yılın anısına şimdiye kadar Büyük Birlik Partisi Antalya İl ve İlçe Teşkilatlarında görev yapmış kişilere Genel Başkan Mustafa Destici İmzalı Şilt hediye edildi. BBP 2014 Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve İl Eski Başkanı  Hulusi Kızılkaya’ya ilk şilt verilirken, İl Eski Başkan Yardımcısı, Basın Sözcüsü Kadir Tekin’e Basın konusunda her daim desteklerinde dolayı Şilt takdim edildi.

Şilt takdim edilen diğer kişiler ise Şöyle;

Mustafa Bedel, Aydoğan Körboğa, Hüseyin Can, Bilal Salağ, Derviş Yıldırım, Hacı Çayır, Osman Arzak, Recep Köken, Mehmet Çayır, Hüseyin Gezmez, Osman Kasapoğlu, Veli Adrasan, Yılmaz Derin, Fevzi Yıldırım, İsmet Cücen, Yasin Temiz, İsmail Aslan, Mehmet Ağaroğlu, Osman Sarıkaya, Türkay Altun 

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 3827 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele geçirdi
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele...