Reklamı Geç
  • Reklam
KBT’ye 2 ödül
Reklam

KBT’ye 2 ödül

Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), XVIII. Direklerarası Seyirci Ödülü’ne layık görüldü. Ödüller; ‘Düğün Evi Oyun Evi’ ile köy seyirlik düzeninde erkek oyun kurucu dalında KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli ve kadın oyun kurucu dalında Aylin Arslan’a verildi.

01 Ocak 2019 - 08:17
Reklam

Direklerarası Seyirci Ödülleri sahiplerini buldu. XVIII. Direklerarası  Seyircileri Tiyatro Ödülü’ne layık görülen Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli  ve Aylin Arslan, ödüllerini Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende aldı. Kepez Belediye Tiyatrosu’nun sergilediği ve Antalyalıların büyük bir beğeni ile izlediği ‘Düğün Evi Oyun Evi’ ile köy seyirlik düzeninde erkek oyun kurucu dalında KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli ve kadın oyun kurucu dalında Aylin Arslan’a verildi.

Halk jürisi belirliyor

Oyuncu arkadaşı Aylin Arslan ile beraber  Direklerarası seyirci ödülüne layık görülmekten büyük bir onur duyduğunu dile getiren Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, “Bu ödül ve oyun, Prof. Dr. Nurhan Karadağ’ın bizlere bıraktığı en büyük miras” dedi. KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, Direklerarası Seyirci Ödülleri kapsamında, ‘Kendi Gökkubbemiz ile tek kişilik prodüksiyon, Buzlar Çözülmeden oyunu ile en iyi erkek oyuncu, Yunus Emre Aşk Ateşi oyunuyla tek kişilik prodüksiyon en iyi erkek oyuncu ve Keşanlı Ali oyunuyla da jüri özel ödülüne layık görülmüştü.

Bu haber 468 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ses Tellerini Korumak İçin 10 Öneri
Ses Tellerini Korumak İçin 10 Öneri
Koyu renk gözlüler kış depresyonuna daha kolay yakalanıyor!
Koyu renk gözlüler kış depresyonuna daha kolay yakalanıyor!