Kepez Belediyesi eğitime destek veriyor

Kepez Belediyesi eğitime destek veriyor

Kepez Belediyesi, kazandırdığı yeni okulların yanı sıra, ilçede eğitim veren mevcut okulların da ihtiyaçlarına yardım ederek, eğitime destek veriyor.

Reklam
10 Ocak 2017 - 08:25
Reklam

Kepez Belediyesi, spor, sağlık, sanat gibi çok sayıda alanda olduğu gibi eğitim alanında da öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim görmesi için çalışıyor.

Eğitime olan ilgi alakası ile tanınan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitim alanında kendisine gelen talepleri değerlendirerek, öğrencilere daha iyi ortamlarda eğitim vermek için alt yapı hazırlanmasına destek oluyor.

İlçede eğitim veren eğitim kurumlarından Ali Uyaroğlu İmam Hatip Orta Okulu’nun beş sınıfında klimaları yenileyen Kepez Belediyesi, eğitime destek vererek, geleceğe yatırım yaptı. Eğitim öğretime bu yıl açılan okulda 83 öğrenci eğitim görüyor. Diğer imam hatip okullarından farklı olarak hafızlık eğitimi de alan öğrenciler, Kepez Belediyesi’nin katkısıyla sıcak ortamda eğitim görecek.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede eğitim gören öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim görerek, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı olmaları için her türlü imkanı sunmaya çalıştıklarını dile getirerek, belediyenin en büyük yatırımının yarının geleceği çocuklara ve eğitime yaptığını söyledi.

Bu haber 525 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!
Doğum sonrası kendinizi ihmal etmeyin!