Konyaaltı’nda Gölet Yollar

Konyaaltı'nda Gölet Yollar

Yazın ortasında caddedeki sudan geçilmiyor.

Reklam
02 Temmuz 2018 - 12:18
Reklam

Konyaaltı İYİ PARTİ İlçe Başkanı Av. Serap KAYA İNCİR belediye caddesinde ki göle dönüşen cadde ile alakalı yazılı bir açıklama yaptı. İncir; "Denizden başka caddelerde demi suya gireceğiz dedi.

Konyaaltı İYİ PARTİ İlçe Başkanı Av. Serap KAYA İNCİR yaptığı açıklamada; "Turizimin göz bebeği Antalya'nın incisi Konyaaltı ilçesinde görenleri hayrete düşüren manzara ile karşılaştık. Gördüğümüz görüntüler karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik. Aklımıza ilk gelen  caddelerdede insanları serinletmek için Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Konyaaltı Belediyesi yeni bir projesimi olduğuydu, Ancak gördük ki yağmur suyu gideri olmayan caddede her zamanki gibi cadde göle dönmüştü. Konyaaltı Belediyesinin adını alan Belediye Caddesinde ve üstelik belediyeye ve sahile çok yakın bir yerde en ufak bir yağışta bile göl haline dönen caddede karşıdan karşıya geçmek eziyet oluyor. Kaldırımda yürüyen insanlar bile caddede geçen araçlardan nasibini alarak ıslanıyor. Neden belediye bununla alakalı en ufak bir çalışma yapmıyor." şeklinde konuştu.

Kendisine çok fazla şikayet geldiğini  belirten Konyaaltı İYİ PARTİ İlçe Başkanı Av. Serap KAYA İNCİR "Konu hakında daha önce Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Konyaaltı Belediyesine defalarca şikayette bulunan vatandaşlar oldu, gelinen süreçte hiç bir işlemin yapılmaması karşısında bu insanlar çileden çıktı. Sabah saatlerinde bir üst sokakta patlayan sudan dolayı cadde göle dönüştü. Daha öncede yağmur çişentisinde bile göle dönüşen cadde de yağmur suyu giderinin olmaması nedeni ile turizimin canlandığı konyaaltında halk ve tatile gelenler karşıdan karşıya geçmekte zorluk çekiyor. Konu hakkında gerek Antalya Büyükşehir Belediyesi gerekse  Konyaaltı Belediyesinin en kısa sürede çözüm üretmesi bekliyoruz" dedi.

Bu haber 1886 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Eğitim-Sen Eğitim-Öğretim yılına merhaba dedi
Türk Eğitim-Sen Eğitim-Öğretim yılına merhaba dedi
Side’de Kültür Ve Sanat Rüzgarı Esiyor
Side’de Kültür Ve Sanat Rüzgarı Esiyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d