Kurum Müdürleri İle Biraraya Geldiler

Kurum Müdürleri İle Biraraya Geldiler

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Aksu’ da yeni göreve başlayan ve tayinleri çıkan kurum müdürleri ile akşam yemeğinde biraraya geldi.

Reklam
14 Kasım 2017 - 08:21
Reklam

 

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte göreve yeni başlayan kurum müdürlerine başarılar dilenirken, tayinleri çıkan kurum müdürlerine de hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi.

 

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin plaket töreni öncesinde yapığı konuşmada; “İlçemize hizmet veren tüm kurum müdürlerimize özverili çalışmalarından teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum. İlçemize yeni atanan kurum müdürlerimize de aynı şekilde yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ise plaket töreni öncesinde yaptığı konuşmada; “Güzel ilçemiz Aksu da özverili bir biçimde çalışan ve atamaları neticesinde ilçemizden ayrılan tüm kurum müdürlerimize yeni görev yerlerinde başarılar diliyor, yeni göreve atanan kurum müdürlerimize de yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum dedi.

 

Konuşmaların ardından, atamaları gerçekleşen kurum müdürlerine Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin tarafından plaket takdim edildi.

Bu haber 1553 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANTALYA'DA
ANTALYA'DA "AKRAN ARABULUCU VE UZLAŞTIRICI LİDER ÖĞRENCİ"...
Satsuma mandalinanın ihracat yolculuğu 8 Ekim’de başlıyor
Satsuma mandalinanın ihracat yolculuğu 8 Ekim’de başlıyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d