Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor

Kuzdere Mahallesi tapuya kavuşuyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 13 Ekim Cuma günü düzenlenecek törenle Kuzdere Mahallesi’nde bulunan 274 adet parseldeki hak sahiplerine tapularını verecek.

Reklam
12 Ekim 2017 - 20:06
Reklam

Kuzdere Mahallesi’nin 2009 yılında köy statüsünden mahalleye dönüşmesinin ardından çalışmalar başlatıldı. Kemer Belediye Meclisi’nin 2014 yılında Kuzdere Mahallesi’ni de kapsayan imar planını onaylaması ile buradaki 671 bin 944 metrekare alanda yer alan 274 adet parselde birinci etap 18 uygulaması yapıldı. Tüm bu çalışmaların tamamlanması ile mahallenin tapuları hazır hale getirildi.

13 Ekim Cuma günü Kuzdere Mahalle Muhtarlığı yanında düzenlenecek törenle hak sahiplerinin tapuları Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edilecek. Kuzdere Mahallesi’ni tapuya kavuşturmanın onurunu ve mutluluğu yaşadıklarını kaydeden Başkan Gül, “Kuzdereli hemşerilerimizin tapuları şimdiden hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizdeki tapu çalışmaları da tamamlanacak. Vatandaşlarımızla yeni tapu törenlerinde buluşmaya ve onların mutluluğunu paylaşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu haber 1698 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kışlık Konserve Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Madde
Kışlık Konserve Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Madde
Antalya Devlet Opera Ve Balesi Yeni Sanat Sezonunu “Carmına Burana” İle Açıyor
Antalya Devlet Opera Ve Balesi Yeni Sanat Sezonunu “Carmına...
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d