MHP’de ŞOK İstifa

MHP’de ŞOK İstifa

3 Meclis Üyesi İstifa etti

Reklam
16 Haziran 2017 - 21:32
Reklam

Miliyetçi Hareket Partisi son yılların en fazla kan kayıplarını yaşamaya devam ediyor. MHP  Genel Merkez tarafından sürekli yapılan İhraçların sonrasında,Muhalif kanatta yer alan Partili bürokatlarda bir bir İstfia etmeye devam ediyor.

Akşam Saatlerinde yaşanan yeni bir İstifa dalgasıyla MHP bir kez daha sarsıldı. MHP’nin Kaş Belediye MeclisÜyeleri Haan Nusret Baysal,Mehmet Eriş,İbrahim Nişancı MHP2den İstifa ettiklerini duyurdu.

Kaş Belediyesi’nde Sandalye sayısı 7 olan MHP,3 Belediye Meclis Üyesinin İstfiasıyla 4 ‘e düşmüş oldu.

3’lü adına  açıklama yapan Hasan Nusret Baysal şunları söyledi;

Şahsım Hasan Nusret Baysal olarak MHP de 5 yıl Kalkan Belde Başkanlığı,2009 Kalkan Belediye Başkan adaylığı,2 Dönem seçilerek Kaş ilce Başkanlığı,2014 Kaş Belediye BaŞkan aday adaylığı ve 30 mart 2014 den beri Kaş ve Antalya Belediye meclis üyeliğini alnımn akı ile icra etmekteyim.

Sayın Meghmet Eriş’te 10 yıl Gömbe Belde Başkanlığı ve Beldiye Meclis üyeliği yapmıştır.

2014 yerel seçimlerinde 6500 olan MHP oyunu 11000 lere Başta adayımız Sayın Tevfik Taner,İlçe Başkanımız Sayın İsmail Yılmaz ve yönetimi,Belediye meclis üyesi arkadaşlarımız çıkardık.

1 Kasım seçimlerinden sonra istediğimiz sadece Demokrasinin parti içerisinde uygulanmasını talep etmekti.Siz misiniz demokrasi isteyen başımıza gelmeyen kalmadı.Sayın Meral Akşener, Ümit Özdağ,Sinan Oğan ve Koray  Aydın’ın toplantılarına katıldınız diyerek ve Referandum sürecinde Hayır’a çalıştınız diye kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildik.

Gelinen nokta çok sevdiğimiz gönül verdiğimiz siyasi partimizden istifa etmek zorunda bırakıldık.Üstlenmiş olduğumuz Kaş Belediye meclis  üyeliğini bağımsız olarak Sayın Mehmet Eriş ve Sayın İbrahim Nişancı ile beraber yürütme kararına vardık.

Biliyoruz ki bizlere oy veren secmenlerimizle gönül birlikteliğimiz devam etmektedir.Göstergeside 16 Nisan referandumunda Kaş’ta alınan sonuçtur.Camiamiz  ile birlikteliğimiz devam etmektedir.Bizleri disipline sevk edenler dahil kimseye kırgınlığımiz yoktur.Sadece MHP den ayrılmak bizleri üzmüştür.Ruhumuzdaki Türk Milliyetçiliğini kimseninde alacak hali yoktur.

Bu duygularla Kaş Halkına saygı ve sevgilerimizi iletir dün olduğu gibi bugün ve yarında çok değerli halkımızın yanında tüm mevcudiyetimizle var olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Hasan Nusret Baysal

Mehmet Eriş

İbrahim Nişancı

Bu haber 6337 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...