• Reklam
Miras Değil,Alın Teri
Reklam

Miras Değil,Alın Teri

Antalya Tamirciler Odasından Örnek davranış

13 Temmuz 2018 - 15:08
Reklam

Antalya Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak ve Yönetimi göreve geldiğinden bu güne kadar, önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Basına birçoğu yansımasa da Bucak ve Ekibi Odayı bir adım öteye götürebilmek için,gece gündüz çalışıp sürekli yeni projeler üretmeye çalışıyor.

Eski Oda Yönetiminin her türlü zorlamaları ve Odayı Haciz yükü altına sokmaları ve Odaya ait olan Çekicinin bile satılmasına sebep olmalarına rağmen , Antalya Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Bucak ve Ekibi yılmadı, çalıştı ve örnek bir davranış ile gündeme geldiler.

Başkan Bucak ve Yönetimi  Radikal bir karar alarak Başta Odanın logosunu değiştirdi, Daha sonra “Huzur Hakkı” adı altında alınan Maaşlarından fedakarlık yaparak biriken para ile Odaya Kepez İlçesi Ulus Mahallesi Orhan Veli Caddesinde bulunan Bir daireyi satın aldı. Satın alınan Bu daire ise Antalya Tamirciler Odasına hediye edildi.

İç Dekorasyon ve dizaynını  tamamen kendi imkanları ile karşılayan Bucak ve Ekibi, Odanın girişine de tabela asarak durumu taçlandırdı. İşte O Tabela;

Kaynak: Kadir TEKİN
Bu haber 3551 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocuklarda sık görülen 7 tehlikeli hastalık
Çocuklarda sık görülen 7 tehlikeli hastalık
Dikkat! Bu aşılar bebeği de anneyi de koruyor!
Dikkat! Bu aşılar bebeği de anneyi de koruyor!