Moskova’da Türk Festivali 9-11 Ağustos 2018 Tarihleri Arasında...

Moskova'da Türk Festivali 9-11 Ağustos 2018 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) öncülüğünde, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ile Türkiye'nin kültürel, sanatsal, tarihi değerlerini Moskova'ya taşıyan "Türk Festivali" geçtiğimiz yıl ilk kez yapıldı.

Reklam
10 Temmuz 2018 - 16:35
Reklam

Büyük ilgi gören festivale 150.000'den fazla ziyaretçi akın etti.   Türkiye'nin farklı bölgelerinden katılan destinasyonlar, oteller ve tur operatörleri, Rus ziyaretçilere  Türkiye'nin  turistik değerlerini tanıtma olanağı buldu.

Ziyaretçi profilinin oldukça yüksek olduğu festivalde, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği(AKTOB) bölge ve üye otellerin tanıtımını yapmak üzere yer alacak.  Festivale ilişkin değerlendirme yapan AKTOB Başkanı Dr. Erkan YAĞCI; "Festivaller pozitif algının oluşturulduğu en önemli marketing aracı, dünyada marka olan festivallere "Türk Festivali" de eklenecektir. Moskova'da geçtiğimiz yıl gerçekleşen organizasyon bu konuda başarılı bir sınav verdi. Geleneksel hale getirilerek farklı pazarlarda uygulanması yönünde desteğimiz devam edecek." dedi.

Bu haber 1074 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Eğitim-Sen Eğitim-Öğretim yılına merhaba dedi
Türk Eğitim-Sen Eğitim-Öğretim yılına merhaba dedi
Side’de Kültür Ve Sanat Rüzgarı Esiyor
Side’de Kültür Ve Sanat Rüzgarı Esiyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d