Mutlu yıllar! Yılbaşı hediyeleriniz AKS’tan!

Mutlu yıllar! Yılbaşı hediyeleriniz AKS'tan!

Son dakika yılbaşı hediyeleriniz AKS Dükkan'dan!

Reklam
29 Aralık 2017 - 08:43
Reklam

Antalya’yı konu edinen kitaplar, Antalya’ya özgü hediyelikler, sergi ve sanatçı kitapları, özel tasarım takı ve fincanların yanısıra bu yıl iki sosyal sorumluluk projesi de yılbaşı hediyeleriniz arasında: Somalı madenci eşlerine destek olmak amacıyla üretilen “Soma Artisans” ürünleri ve engellilerin Antalya Engelliler Eğitim Kültür Sağlık Vakfı şemsiyesi altında ürettiği çeşitli ürünler yılbaşı hediyenize anlam katacak. Bundan başka “Liff-upcycle” markası altında, Gökova’da surf yapanlardan arta kalan surf yelkeni kumaşından üretilen çantalar ve Antalya ZeytinPark üretimi zeytinyağı, sabun ve baharatlar AKSDükkân'da, yılbaşına özel fiyatlarla sunuluyor. AKSDükkân yılbaşı kampanyası 10 Ocak'a kadar devam edecek.2018'de kendinize ve sevdiklerinize AKSKart armağan edin, yıl boyu kültür ve sanatla buluşmalarını sağlayın!

Antalya Kültür Sanat, dünya müzeleri ve kültür merkezlerinde yaygın olan “sanat dostu - müze dostu” uygulamasına başlıyor. AKS Kart ile Antalya Kültür Sanat dostu olan tüm sanatseverlerin sahip olacakları avantajlar şöyle:

· Yıl boyunca tüm sergilere ücretsiz ve sınırsız giriş,
· Oditoryumda gerçekleşen gösterim ve etkinliklerde % 50 indirim
· Yetişkin eğitimi seminerlerinde % 20 indirim
· AKS Kafe ve AKS Dükkân’da % 20 indirim

Kişiye özel olarak hazırlanan ve teslim tarihinden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan AKS Kart’a 8 Aralık 2017 - 10 Ocak 2018 tarihleri boyunca sürecek AKS Dükkan yılbaşı indirimi dolayısıyla 150 TL yerine 120 TL'ye sahip olabilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Antalya Kültür Sanat resepsiyonunda bulunan başvuru formunu doldurup ödemeyi yaptıktan sonra bir hafta içinde AKSKart’ınız adresinize gönderilecek.
Bilgi için: 0 242 242 0 257 veya [email protected]

Bu haber 2554 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
1 milyon 871 bin çocuk okula gidemiyor!
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele geçirdi
AKP’li adaydan şok sözler: AKP Baas Partisi gibi devleti ele...