Serik’te Asayiş Berkemal

Serik’te Asayiş Berkemal

Serik’te Umuma Açık Yer Denetimi ve Yol Uygulaması Yapıldı

Reklam
12 Haziran 2017 - 16:35

09-10 Haziran günü saat 23.00 ile 02.00 saatleri arasında Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Sorumluluk Bölgesinde bulunan umuma açık eğlence mekanlarına yönelik;

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele, Güvenlik, Çocuk, ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli (168) personel ile toplamda (28) umuma açık eğlence mekanında denetim ve kontroller yapılmıştır.

 

Yapılan denetimlerde; (515) şahsın GBT kayıtları sorgulanmış, (1) şahıs “Yaralama” suçundan, (1) şahsın ise “Kayıp Şahıs” olarak arandığı tespit edilmiş, bu işyerlerinde çalışan toplam (29) şahsın Sosyal Güvenlik Kurumlarında kayıtlarının olmadığı, (1) işyerinin ruhsatının olmadığı, (3) işyerinin Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) belgesinin olmadığı anlaşılmış, (1) işyerinin ise konsomatris çalıştırdığı, işletme müdürünün ve ruhsat sahibinin olmadığı tespit edilerek işyerleri hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.

 

Yol uygulamalarında ise toplam (103) araç ve bu araçlarda bulunan (292) şahsın GBT kayıtları sorgulanmış, yapılan denetimde trafik yönünden toplamda 7.923 TL. idari para cezası uygulanmıştır.

Bu haber 471 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’de üretilen ürünler tercih edilsin büyüme kalıcı olsun işsizlikte gerilesin
Türkiye’de üretilen ürünler tercih edilsin büyüme kalıcı...
Travel Turkey İzmir’de Burdur Isparta tanıtımı
Travel Turkey İzmir’de Burdur Isparta tanıtımı