MHP'nin Konyaaltı Belediye başkan adayı belli oldu mu?


Günün Fırsatı

banner544

banner554


Günün Fırsatı

28 Kasım 2014 Cuma

7-24 Haberci’den Dev Anket

MHP'nin Konyaaltı Belediye başkan adayı belli oldu mu?

Görev verilirse yapmaya hazırım

04 Ocak 2014 Cumartesi 17:06
Bu haber 1331 kez okundu
MHP'nin Konyaaltı Belediye başkan adayı belli oldu mu?
MHP tabanının ve Konyaaltı ilçesinin sevilen ismi Nesrin Ünal Partim bana ne görev verirse benim için kutsaldır ve layıkıyla yapacağıma inanıyorum dedi.
Ankara Merkez’li güvenilir kaynaklardan aldığımız duyumlara göre, MHP'nin Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Dr. Nesrin Ünal gösterilecek. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimi'nde, Antalya Konyaaltı ilçesinde 3 dönemdir koltuğunu koruyan CHP'li Muhittin Böcek'i tüm Türkiye tarafından tanınan bir isim olan, MHP eski Antalya Milletvekili Dr. Nesrin Ünal ile devirmeyi planlıyor. 
Kamu'da Başörtüsü Kanunu’nun Meclisten geçmesini tüm Milletvekilleriyle destekleyen MHP, 21. Dönem Milletvekillerinden olan, uzun zamandır da Konyaaltı'nda özel bir hastanede doktorluk yapan, MHP tabanı tarafından da çok sevilen Dr. Nesrin Ünal'ı Konyaaltı Belediye Başkan adayı göstererek Konyaaltı Belediyesi'ni MHP'li yapmayı hedefliyor. Milletvekilliği yaptığı dönemde medyada sevilen ve saygı duyulan Nesrin Ünal'ın aday gösterilmesiyle, hem medya gücünün kullanılması hemde MHP'nin başörtüsü konusundaki samimiyetinin, kadın aday konusundaki parti politikasının ortaya koyuyor. 

Dr. Nesrin Ünal Katıldığı ulusal ve yerel televizyon programlarındaki "Aday olacak mısınız?" sorularına; "Görev verilirse, en iyi şekilde görevimi yerine getiririm." diyerek cevap veren Dr. Nesrin Ünal'a, MHP tabanı tarafından ve Konyaaltı ilçesindeki yaşayanlar tarafından çok sevilen Ünal, çevresinin ve MHP tabanının aday olması için baskı uyguladığı söyledi. MHP Konyaaltı İlçe Teşkilatı'nın İstişare Toplantıların da partililere hitaben yaptığı konuşmalarla da parti tabanının teveccühünü kazanan Dr. Nesrin Ünal'ın adaylığının bir hafta içinde açıklanması bekleniyor.    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2014 Yılı Antalya'nın En İyi ve Çalışkan Belediye Başkanı sizce kim?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV