Suç Makineleri yakalandı

Suç Makineleri yakalandı

Evden Hırsızlık, Banka ve Kredi kartlarının Kötüye Kullanılması ve Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçlarının Faili 4 Şahıs Yakalandı

Reklam
09 Ağustos 2017 - 10:20

Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından, Antalya'da meydana gelen Evden Hırsızlık olayları ile ilgili olarak 3 ayrı adrese yapılan eş zamanlı operasyonlar neticesinde, (N.P),(C.A). (A.A) ve (F.A) isimli şüpheli şahıslar yakalandı.
 
Şüpheli şahısların;
 
-          Kepez ilçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanında (5) adet Evden Hırsızlık ve (1) adet Banka ve Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması olayı,
 
-          Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanından (1) adet Evden Hırsızlık olayı,
 
-          Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanından (2) adet Evden Hırsızlık olayı,
 
-          Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanından (3) adet Evden Hırsızlık olayının failleri oldukları tespit edilmiştir.
 
Yapılan aramalarda çalıntı oldukları tespit edilen (5) adet kol saati, (1) adet yüzük, (1) adet kol çantası, (1) adet güneş gözlüğü, (1) adet Nüfus Cüzdanı ve (1) adet Sürücü Belgesi müştekileri tespit edilerek teslim edildi.
 
Ayrıca şüpheli şahısların 27.07.2017 tarihinde Antalya'da meydana gelen A.Y isimli şahsın silahla yaralanması olayını gerçekleştirdikleri belirlendi.
 
Şüpheli şahıslar 08 Ağustos günü çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı.
 

Bu haber 284 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yaşar Tabur’un Acı günü
Yaşar Tabur’un Acı günü
Obez Çocuk Sayısı Hızla Artıyor
Obez Çocuk Sayısı Hızla Artıyor