Tütüncü, asfaltın konforunu test etti

Tütüncü, asfaltın konforunu test etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, makam aracını kendisi kullanarak, Karşıyaka ve Emek mahallelerinde tamamlanan asfaltın konforunu test etti.

Reklam
10 Ocak 2017 - 09:03 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 - 12:08
Reklam

Başkan Hakan Tütüncü, vatandaşa kaliteli hizmet sunmak için yapılan belediyecilik çalışmalarını titiz bir şekilde yerinde inceliyor.

Başkan Tütüncü, Karşıyaka ve Emek mahallelerinde tamamlanan asfalt çalışmasının yol kalitesini incelemek için makam aracının sürücü koltuğuna geçti.
Tütüncü, fen işleri ile park bahçelerden sorumlu Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır ve Fen İşleri Müdürü Ali Aslan’ı da yanına alarak makam aracıyla mahalledeki sokakları gezdi. Sürüş sırasında aracın sarsılıp sarsılmadığını test eden Tütüncü, Emek’te tamamlanan ve Karşıyaka’da devam eden kaldırım çalışmasını da denetledi.

İki mahalleye şehircilik yatırımı

Lazer kalemiyle kaldırımda gördüğü imalat hatalarını bürokratlarına gösteren Tütüncü, bazen de makam aracından inerek kaldırımdaki hataları anlattı. Mahalle sakinlerini de selamlayan Tütüncü, asfalt ve kaldırımlardaki eksiklerin giderilmesi için bürokratlarına talimat verdi.
Doğalgazın geldiği, elektrik iletim hatlarının yer altına alındığı, internet için fiber optik kablonun döşendiği iki mahallenin tüm yollarına, yeni sıcak asfalt ve kaldırım yapıldı.

Bu haber 405 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu
İnşaat Sektörü, Geçen Yıla Kıyasla Yavaşladı...
İnşaat Sektörü, Geçen Yıla Kıyasla Yavaşladı...