Ümmü Şahin’den 4-6 Yaş Kur’an Kurslarına Ziyaret

Ümmü Şahin’den 4-6 Yaş Kur’an Kurslarına Ziyaret

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Aksu İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarını ziyaret etti.

Reklam
13 Mart 2018 - 08:13
Reklam

Aksu İlçe Müftülüğüne bağlı olarak hizmet veren Hacı Ali Avcı, Hz. Hatice, Hz. Sümeyye, Miraç, Pınarlı ve Şüheda Kur’an Kursuna ait 4-6 yaş Kur’an Kurslarını ziyaret eden Ümmü Şahin, burada eğitim öğretim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Kurs hocalarından verilen eğitim hakkında bilgiler alan Ümmü Şahin ziyaretlerle ilgili şunları söyledi;

“İlçemizde eğitim veren 4-6 Yaş Kur’an Kurslarımızı ziyaret ederek, öğrencilerimizle bir araya geldik. Altı kurs ve dokuz sınıfımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde, anaokulu eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin maneviyatını artıracak temel dini bilgilerin verildiği bu kurslarımız hakkında, kurs hocalarımızdan bilgiler aldık. İlçemizde 4-6 Yaş Kur’an Kurslarına yoğun bir ilgi var. Bu maneviyatı güçlü nesiller yetiştirmek için çok önemli. İlçemizde şuanda bu tarz eğitim veren 6 adet kursumuz bulunmakta. Kurslarımızı ziyaretlerimizde, öğrencilerimiz öğrendikleri bilgileri paylaşmaktan ben de onların gözlerinin içindeki bu mutluluğu görmekten ziyadesiyle mutlu oldum” dedi.

Bu haber 1578 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte gelecekte dünyayı bekleyen en büyük tehlike!
İşte gelecekte dünyayı bekleyen en büyük tehlike!
Çaycuma Havaalanı’ndan sadece Almanya’ya uçuluyor
Çaycuma Havaalanı’ndan sadece Almanya’ya uçuluyor
http://feed.reklamaction.com/feed/get/xml/61cbbed3163c683385f981df03880b0d