Ümmü Şahin, Öğrencilere Boyama Kitabı Dağıtmaya Devam Ediyor

Ümmü Şahin, Öğrencilere Boyama Kitabı Dağıtmaya Devam Ediyor

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin haftanın ilk günüCelal Sönmez İlkokulu, Cihadiye İlkokulu, Pınarlı Cumhuriyet İlkokulu Salı günü de Rabia MehmetÜlger İlkokulu, Altıntaş Mahallesi Banu Ufuk Cömertoğlu ve Çalkaya Hacıaliler İlkokulundaanasınıfı ve birinci sınıf öğrencilerine boyama kitabı armağan etti.

Reklam
16 Kasım 2016 - 06:47
Reklam

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin Aksu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün katkıları ile ilçedeki okullarda öğrenim gören anaokulu ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerine Kitap Haftasının ardından bu haftaya da boyama kitabı dağıtmaya devam etti. Hafta boyunca boyama kitabı dağıtımının devam edeceği açıklandı.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kitap Haftasına özel olarak Kültür Müdürlüğümüzün katkıları ile hazırladığımız “Reis İle Boya ve Oyna” isimli boyama kitaplarını çocuklarımıza dağıtmaya bu haftada devam ediyoruz. Kültür Müdürlüğümüzün katkılarıyla hem eğitici hem öğretici güzel bir boyama kitabı hazırladık. Amacımız;  hazırladığımız bu kitapları,okullarımızı bizzat ziyaret ederek çocuklarımıza ulaştırmak. Öğretmen ve öğrencilerimizle, sohbet etmek, tanışmak, kaynaşmakbizler için ayrı bir mutluluk.Onların yüzlerindeki mutluluk ifadesini görmek onları mutlu etmek ise bizler için çok önemli” dedi.

Aksu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün hazırladığı “Reis İle Boya ve Oyna” isimli boyama kitabında Perge Antik Kentinden, Tarihi Ağalar Camine, Kurşunlu Şelalesinden, Karataş Mağarasına, tarihi Asma Köprüden EXPO 2016’ ya, topraklarının verimliğinden tarıma,CarettaCaretta’lardanLara Oteller Bölgesine kadar ilçeyi tanıtan bir çok görsel yer almakta.

Bu haber 2947 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşandı
Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşandı
Vitamin eksikliği ağız nezlesine sebep oluyor
Vitamin eksikliği ağız nezlesine sebep oluyor