Vicdansız!

Çarptı,arkasına bile bakmadan kaçtı

17 Temmuz 2017 - 09:24
Reklam

Antalya’nın Muratpaşa İlçesinde İnsanlığın bittiği bir trafik kazası yaşandı. 9 Temmuz gecesini 10 Temmuz gecesine bağlayan saatlerde, Ermenek Mahallesi Kardeş Kentler Caddesi üzerinde bir sürücü durmakta olan bir Elektrikli Motosiklete arkadan çarparak kayıplara karıştı.

Kundu’da Turizm’de bir deri mağazasında tezgahtarlık olarak çalışan Hakan Osmalıoğlu,Gece işini bitirdikten sonra evine elektrikli bisikletle doğru seyrederken,Arka tekerinde oluşan bir arızadan dolayı Kardeş Kentler caddesi üzerinde durmak zorunda kaldı. Osmalıoğlu yolun kenarında arka tekerini onarmaya çalışırken,Henüz plakası ve markası tespit edilemeyen bir araç gelip Feci şekilde Osmalıoğlu’na çarptı.

Kazada çok ağır yaralanan Hakan Osmalıoğlu yardımına gelen başka bir aracın sayesinde hastaneye yetiştirildi. Kazaya sebep olan Vicdansız Şoför ise kayıplara karıştı.

Yapılan müdahalelerin ardından hayata döndürülen Hakan Osmalıoğlu 6 ay yürüyemecek.4 Hafta sonra Kalça kemiğinden alınacak bir parça ile ayağına ilave edilecek Hakan Osmalıoğlu için bu ameliyata ise tam 20 bin TL gerekiyor. Zor şartlarda hayatını idame ettiren Osmalıoğlu şimdi kara kara düşünüyor.

Kaza yerinde yapılan incelemede hiçbir fren izinin olmaması,akıllara sürücünün Alkollü yada ehliyetsiz olduğu ihtimallerini getirirken,Eşi ve Osmalıoğlu yetkililerden bu sürücünün bir an evvel bulunup cezasının verilmesini istiyor

 

 

Bu Haber Kadir TEKİN’in Özel Haberidir.

Bu haber 18356 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diyabette tehlike çanları çalıyor!
Diyabette tehlike çanları çalıyor!
Gençler Dikkat: Kalp ‘Şakaya’ Gelmez!
Gençler Dikkat: Kalp ‘Şakaya’ Gelmez!