Zeki Durmaz Yaşam mücadelesi veriyor

Zeki Durmaz Yaşam mücadelesi veriyor

Yanlış ameliyat canından ediyordu

Reklam
01 Aralık 2016 - 12:06 - Güncelleme: 01 Aralık 2016 - 12:10
Reklam

Antalya Barosu'nun eski başkanlarından Av.M.Zeki Durmaz, geçirdiği by-pass ameliyatı sonrasında Yaşam mücadelesi veriyor.

Antalya Barosu'nda 2002-2008 yılları arasında baro başkanlığı, bir dönem Türkiye Barolar Birliği yönetim kurulu üyeliği ve CHP Parti Meclisi üyeliği görevlerinde bulunan avukat M.Zeki Durmaz, by-pass ameliyatı oldu. Özel bir hastanede Tanınmış bir doktor tarafından 11 Temmuz'da ameliyata giren  Durmaz,Ameliyat sırasında yaşanan  bazı sorunlar nedeniyle yoğun bakıma alındı. Avukat Durmaz'ın yoğun bakımda göğsü açık vaziyette 4 gün yaşam mücadelesi verdiği,bir ara bağlı olduğu makinanın da fişinin çekilmek üzere olduğu öğrenildi.

Hastaneden Yanlış ameliyattan sonra yaşam kalitesini kaybeden M.Zeki Durmaz,Eski günlerini yaşayamadığı yürümede,konuşmada ve algılamada güçlük çektiği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

Ameliyatı yapan Doktor ve Hastane hakkında herhangi bir yasal işlem başlayıp başlamadığı merak edilirken,Antalya Eski Baro Başkanı Av.M.Zeki Durmaz’a acil şifalar diliyoruz.

 

Bu haber Kadir TEKİN Özel Haberidir

Bu haber 3913 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda Çalışıyoruz’
‘DSİ Olarak Ülkemizin 2023 Hedefleri Doğrultusunda...
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar yapılsın
OHAL Kalksın, eğitim, sağlık ve hukuk düzeninin reformlar...