Zorlu ve yıpratıcı tüm şartlara rağmen

Zorlu ve yıpratıcı tüm şartlara rağmen

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Reklam
10 Ocak 2017 - 10:36
Reklam

Başkan Ecz. Tolgar Akkuş mesajında, basın mensuplarının zorlu ve yıpratıcı şartlara rağmen görevlerini icra etmeye çalışmalarının takdire şayan olduğunu belirterek şunlara yer verdi:

 

Siz değerli gazeteci arkadaşlarımın; haber alma ve ifade etme özgürlüğünüzün bayramı “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nüzü en kalbî hislerimle kutluyorum.

 

Zorlu ve yıpratıcı tüm şartlara rağmen,​basın meslek ilkeleri doğrultusunda ​,​ toplumsal sorunlar karşısında huzurlu ve güvenli ortamın istikrarını korumak ve devam ettirmek adına tarafsız ve objektif olarak toplumu oluşturan her bireyin sesini duyurmak, halka ve kamoyuna hakikati iletmek, güçsüzün sesi olmak için özveri ile görevlerini yürüten değerli basın mensuplarımızın  çalışmaları takdire şayandır.

Toplumun beklentilerini ve taleplerini sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde hukukun ve çağın gereklerine uygun olarak kamoyuna yansıtan ve öncelikli olarak toplum çıkarlarını gözeten gazeteci arkadaşlarımın, bu anlayışla ülkemizde fikir özgürlüğünün sağlanmasında yol gösterici olmaya devam edeceklerine inancım tamdır.

 

Özgürlükçü ve demokratik bir ülkenin oluşmasında önemli misyonu olan yazılı ve görsel alanda çalışan tüm basın mensuplarının mesleklerindeki ilk heyecanla kalemlerinin yazmaya devam etmesi temennilerimle; çalışma hayatlarında sağlık ve başarılar diliyorum.

Bu haber 693 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖY ENSTİTÜLERİ ANTALYA KÜLTÜR SANAT’TA
KÖY ENSTİTÜLERİ ANTALYA KÜLTÜR SANAT’TA
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu
Türkiye’nin Havası Temiz Tek İli Artvin Oldu